Wirówki laboratoryjne MPW 56

Szukasz dobrze pracujących wirówek laboratoryjnych? Jeżeli tak, to powinieneś zdawać sobie sprawę, że odpowiednimi produktami są dla ciebie wirówki laboratoryjne MPW 56.

Te urządzenia są przeznaczone przede wszystkim do przeprowadzania diagnostyki in vitro (w skrócie IVD). Jej konstrukcja została zaprojektowana przez uznanych projektantów, dzięki czemu gwarantuje bezpieczeństwo pracy oraz stosunkowo niezbyt skomplikowaną obsługę. Są one wykorzystywane w m.in. laboratoriach weterynaryjnych, analiz medycznych oraz biochemicznych. Należy zwrócić uwagę na to, że te wirówki laboratoryjne nie są bioszczelne. W konsekwencji prowadzi to do tego, że do wirowania pewnych preparatów trzeba używać odpowiednich zamkniętych probówek. W szczególności dotyczy to tych preparatów, w których niezbędna jest bioszczelność. W tym modelu wirówki zabronione jest umieszczanie niektórych groźnych substancji, zwłaszcza tych, które charakteryzują się wybuchowością, łatwopalnością oraz są żrące. Moc pobierania tych urządzeń wynosi 90 W.

 

Cześć! Miło mi, że trafiłeś na mojego bloga. Nazywam się Aneta Mrozowska i na co dzień pracuje w nie dużej agencji reklamowej. Prowadzenie tego bloga to jedna z moich wielu pasji. Mam nadzieję że spodobają Ci się moje wpisy, jeśli tak to zapraszam do pozostawienia komentarza lub łapki w górę na fb 🙂
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.